+48 602 511 143

O Wiosce Istebna

idealne miejsce dla pragnących chwili wytchnienia blisko przyrody Góry"/

Posiadamy trzy 14-osobowe domki Istebna, każdy z nich podzielony jest w pionie i posiada dwa oddzielne wejścia. Oferujemy Państwu 9 stylowych i komfortowych apartamentów z pełnym wyposażeniem. Dookoła domków znajduje się mnóstwo zieleni, a naprzeciwko leniwie płynie Olza.

Na terenie naszego obiektu macie Państwo do swojej dyspozycji:

 • Bezpłatne rowery
  Rowery
 • Sprzęt do grillowania
  Miejsce
  do grillowania
 • Badminton
  Badminton

Wioska Alpejska jest magicznym miejscem ze względu na swoją lokalizację. Położone w jej pobliżu wyciągi narciarskie, zabytki, szlaki turystyczne oraz obiekty rekreacyjne sprawiają, że przez cały rok możecie Państwo cieszyć się u nas wyjątkowym odpoczynkiem.

Nasz obiekt usytuowany jest w - przepięknej miejscowości zachwycającej swoim bogactwem naturalnym oraz ilością atrakcji. Istebna znajduje się w południowej części województwa śląskiego. Otaczają ją wspaniałe szczyty Beskidu Śląskiego. Region ten uważany jest za jeden z najpiękniejszych w Polsce. Miejscowość ta znana jest tylko z malowniczych widoków. Na uwagę zasługuje niepowtarzalna kultura góralska, pełna zachwycających strojów ludowych, znakomitych zespołów i rękodzieł folklorystycznych.

To właśnie u nas czeka na Państwa niepowtarzalny klimat, który tworzony jest przez bliskość gór, lasów oraz jezior. Spokojna okolica, wysoki standard apartamentów, liczne atrakcje – wszystko to składa się na wyjątkowość Wioski Alpejskiej, która oczaruje Państwa na każdym kroku. Istebna domki to czar i tradycja - zapraszam!